Pol’s Freeze Fresh Magic Ball Ahududulu Elmalı Topları

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Lokmalık meyve atıştırmalığıdır.
 • Gluten ve GDO içermez.

Pol’s Freeze Fresh Magic Ball Ahududulu Elma Topları (20 g)

Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topları, Pol’s tarafından dünya çapında üretimi sağlanan kontrollü tarım uygulamalarıyla yetiştirilen meyvelerden hazırlanan lokmalık atıştırmalıklardır. Özel şekli, lezzeti ve kokusu ile damak çatlatan Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topları her yaş kesimi tarafından günün her anı beğenilerek tüketilir. İçeriğinde kendine has şekerden başka herhangi bir tatlandırıcı içermeden üretimi sağlanan yeni nesil atıştırmalık Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma toplarına olan ilgi ve talep her geçen gün artmaya devam etmektedir. Pol’s çatısı altında uzman gıda mühendisleri ve gurmeleri tarafından özenle hazırlanmış tarif üzerine hijyenik ortamlarda üretilir.

Pol’s Freeze Fresh Magic Ball Ahududulu Elma Topu Özellikleri

Freeze dry ve IQF yönteminin önemli bir türevi olan Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topu yeni nesil atıştırmalıklar arasında yerini alır. İstenilen her yere pratik bir şekilde taşınabilen doğrudan tüketime hazır Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topu özellikleri;

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Gluten ve GDO içermez.
 • Vegan beslenmeye uygundur.
 • Bariyerli özel ambalajında uzun süre muhafaza edilebilir.
 • Yüksek vitamin ve enerji deposudur.
 • Tamamen doğal yöntemlerle üretilmiş meyvelerden hazırlanır.

Pol’s Freeze Fresh Magic Ball Ahududulu Elma Topu Üretimi

Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topu üretimi için gerekli olan tek şey iki temel hammaddedir. Bunlardan biri freeze dry teknolojisi ile üretilen ahududu tozu ve elma küpleridir. Her iki meyvenin de kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilmiş olması Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topunun kalitesine yansır. Bu iki malzemenin bir araya getirilmesi ile elde edilen karışım lokmalık toplar formunda şekillendirilir ve freeze dry fırınlarına transfer edilir. sağlıklı, doğal ve besleyici atıştırmalık haline getirilen Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topu son aşamada bariyerli özel ambalajlarında paketlenerek tüketicilerine sunulur.

Pol’s Freeze Fresh Magic Ball Ahududulu Elma Topları Tüketimi

Mükemmel dış görüntüsü ve muhteşem lezzeti ile yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topları çay kahve ya da çeşitli içeceklerle birlikte veya tek başına doğrudan tüketilebilir. Toz formuna dönüştürülerek ya da bütün halinde çeşitli yiyecek veya içeceklere karıştırılabilir. Pasta, kurabiye, tahıl gevrekleri veya yoğurt gibi yiyecekleri renklendirmede, tatlandırma da Pol’s Freeze Fresh Magic Ball ahududulu elma topları sağlıklı, doğal ve pratik bir alternatiftir.

Ürün Özellikleri

Vegan, glutensiz, ilave şeker içermez, katkı maddesi içermez.

İçerik Özellikleri

Dondurulmuş, kurutulmuş.

Ambalaj

Doypack Ambalaj

Saklama Koşulları

Ambalajı açılmadan oda sıcaklığında 2 yıl.