Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Gluten ve GDO içermez.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma (20 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma, kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen elmaların Pol’s üretim tesislerinde IQF teknolojisi ile dondurulduktan sonra freeze dry teknolojisi ile kurutulması ile elde edilen sağlıklı atıştırmalık meyvedir. Yediden yetmişe tüm kesim tarafından doğrudan tüketilebildiği gibi çeşitli özel tarifler içerisine eklenerek de tüketilebilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma herhangi bir katkı maddesi içermez ve freeze dry teknolojisi ile fiziksel dokusu, rengi, tadı ve besin değerleri korunmuş haldedir. Pol’s  Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elmayı pasta müsli ya da çeşitli gevreklere karıştırarak tüketebilirsiniz.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Özellikleri

Freeze dry teknolojisi ile yüksek kalitede üretimi sağlanan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma damakları şenlendirir ve son derece sağlıklıdır. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma özellikleri;

 • Kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen elma meyvesinden üretilir.
 • Vegan beslenmeye uygundur.
 • Meyvenin kendi bünyesinde yer alan doğal şeker dışında herhangi bir şeker ilavesi yapılmadan üretilir.
 • Gluten ve koruyucu, renklendirici gibi katkı maddeleri içermez.
 • Bariyerli özel ambalajında serin ve kuru yerde uzun süre saklanabilir.
 • Yüksek vitamin, mineral ve lif kaynağıdır.
 • Dilim halinde hazırlanmış elmalardan üretilir ve özel bariyerli ambalajında tüketicilerine sunulur.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Üretimi ve Freeze Dry Teknolojisi

NASA’nın astronotların uzay yolculukları esnasında tüketebilecekleri sağlıklı ve uzun süre dayanabilen gıdaların üretimi için geliştirilen freeze dry teknolojisi günümüzde sürdürülebilir sağlıklı gıda üretim ve tüketim bazında kullanılmaktadır. Bu muhteşem teknoloji sayesinde kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen doğal meyvelerin tadı, kokusu, rengi ve besin değerleri yüksek oranda korunur. . Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma üretimi, Pol’s üretim tesisinde IQF(Individual Quick Freezing) teknolojisi ile dondurulması ve freeze dry kabinlerinde kurutulmasıyla gerçekleştirilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Elma Kullanımı

Sporcular, çocuklar, anneler, çalışanlar ve ileri yaş kesimi tarafından sevilerek tüketilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma yüksek vitamin ve lif kaynağıdır. Pratik bir şekilde açılıp kapanabilen bariyerli özel ambalajında tüketicilere sunulan bu ürün kolaylıkla taşınabilir. Doğrudan meyve atıştırmalığı olarak tüketilebildiği gibi pasta, kek, müsli, tahıl gevrekleri ile karıştırılarak da kullanılabilir. Taze haline en yakın formu ile optimum kalitede üretimi sağlanan Pol’s  Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş elma vazgeçilmez atıştırmalığınız olacak!

Ürün Özellikleri

Ayıklanmış, yıkanmış, kesilmiş, dondurulmuş, kurutulmuş.

İçerik Özellikleri

Vegan, glutensiz, ilave şeker içermez, katkı maddesi içermez.

Ambalaj

Doypack Ambalaj

Saklama Koşulları

Ambalajı açılmadan oda sıcaklığında 2 yıl.