Sürdürülebilir Kontrollü Tarım

yaprak

Pol’s ile Daha Sağlıklı ve Daha Doğal Beslenen Bir Gelecek İçin Sürdürülebilir Kontrollü Tarım

Pol’s olarak biz optimum üretim kalitesinden asla taviz vermeden yolumuza devam ederken sözleşmeli kontrollü tarım çalışmalarını ilk günden beri destekledik ve desteklemeye de devam ediyoruz. Bu doğrultuda kontrollü tarım uygulamalarımız ile sürdürülebilirliği desteklemek için çiftçilerimizle yıllık sözleşmeler yapıp hammaddelerimizin kalitesini garanti altına alıyoruz. Aynı zamanda uzman zirai mühendisler aracılığı ile çiftçilerimize kaliteli ve doğal üretimler hakkında eğitimler sunarak kontrollü tarımın devamlılığını sağlıyoruz.

sözleşmeli tarım
sözleşmeli tarım uygulaması

Kalite Standartlarına Uygun Üretim Anlayışına Sahibiz!

Sürdürülebilir sağlıklı gıda üretim ve tüketimin temel etabı olan zirai eğitimler sayesinde çiftçilerimiz kontrollü ve doğal tarım hakkında bilinçli üretimler gerçekleştiriyor. Bizimle çalışan tarım uzmanları tarlada ve bahçede ekimden hasada kadar çiftçiler ile birlikte çalışırken uzman ve deneyimli üretim ekibimiz de tesisimizde ulusal ve uluslararası gıda kalitesi çerçevesinde üretimler gerçekleştirmeye devam ediyor. Sağlıklı, doğal, pestisit riski bulunmayan ürünlerin yetiştirilebilmesini sağlarken aynı zamanda ziraat mühendisleri, çiftçiler ve diğer üretim hizmetinde yer alan çoğu kadınlardan oluşan yöre halkına da iş istihdamı yaratmış oluyoruz.

çilek

Bölgesel Kalkınmayı Destekliyoruz!

Kontrollü tarım uygulaması çerçevesinde üretim yapan çiftçilerimizle her yıl yeni sözleşmeler yaparak onlara zirai eğitimler sunarak, ürünlerimizi kendimiz üreterek bölgesel istihdam sağlayarak kalkınmaya destek oluyoruz. Çalışanlarımızı her zaman aile olarak görüyor kalkınma için başlattığımız bu hareketi onlarla birlikte devam ettiriyoruz.

sözleşmeli tarim uygulaması