Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Vişne

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Gluten ve GDO içermez.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Vişne (25 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne, freeze dry teknolojisi ile üretilen doğrudan atıştırmalık olarak tüketilebildiği gibi çeşitli yiyeceklerin içerisine eklenerek de kullanılabilen meyvedir. Freeze dry teknolojisi sayesinde tadı, kokusu, rengi ve besin değerleri korunan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne herhangi bir katkı maddesi ve şeker içermez. Kontrollü tarım uygulamalarıyla yetiştirilen, tam mevsiminde yeterli olgunluğa gelmiş vişnelerden elde edilen atıştırmalık alışkanlıklarını değiştirecek potansiyelde olan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne yediden yetmişe her kesim tarafından günün her anı tüketilebilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Vişne Özellikleri

Pol’s bünyesinde çalışan uzman gıda mühendisleri tarafından üretilen ve damakları şenlendiren Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne özellikleri;

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • İçeriği çekirdeksiz yıkanmış, ayıklanmış vişnelerden oluşur.
 • Yüksek antioksidan ve lif kaynağıdır.
 • Çekirdeksiz ve bütün halinde hazırlanan vişneler tek ve ana malzemesini oluşturur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Vişne Üretimi ve Freeze Dry Teknolojisi

Sağlıklı ve uzun süre dayanabilen astronot gıdası üretmek amacıyla geliştirilen freeze dry teknolojisi ile üretilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne günün her anı her yaş kesimi tarafından sevilerek tüketilen meyve atıştırmalığıdır. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne üretiminde mevsiminde hasat edilen doğal vişne meyveleri Pol’s üretim tesisine transfer edildikten sonra, ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonrasında freeze dry kabinlerinde kalite standartları çerçevesinde kurutulur. Freeze dry yöntemi ile kurutulan meyveler özel bariyerli ambalajlarına konularak tüketiciye sunulur.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Vişne Tüketimi

Çocuk, genç, yetişkin, ileri yaş düzeyi tüm kesim tarafından dört mevsim günün her anı meyve atıştırmalığı olarak tüketilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne hem sağlıklı hem de lezzetli bir atıştırmalık alternatifidir. Bunun yanı sıra çeşitli tahıl gevrekleri, müsli, yoğurt, süt, pasta, dondurma gibi çeşitli gıdaları tatlandırmak ve zenginleştirmek içinde kullanılabilir. Herhangi bir katkı maddesi içermemesi, kendi doğal şekerinden başka şeker içermemesi dolayısıyla Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş vişne vazgeçilmez meyve atıştırmalığıdır.

Ürün Özellikleri

Ayıklanmış, yıkanmış, dondurulmuş, kurutulmuş.

İçerik Özellikleri

Vegan, glutensiz, ilave şeker içermez, katkı maddesi içermez.

Ambalaj

Doypack Ambalaj

Saklama Koşulları

Ambalajı açılmadan oda sıcaklığında 2 yıl.