Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Gluten ve GDO içermez.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal (20 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal, freeze dry teknolojisi ile kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen doğal portakallardan üretilen sağlıklı ve besleyici meyvedir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal dört mevsim günün her anı her yaş kesimi tarafından sevilerek tüketilir. Bariyerli özel ambalajı ile pratik bir şekilde taşınabilir ve uzun süre muhafaza edilebilir. Üretiminde kullanılan freeze dry teknolojisi sayesinde meyvelerin tadı, kokusu, rengi ve besin değerleri büyük oranda korunur.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal Özellikleri

Çeşitli ürünlerin tatlandırılması ve zenginleştirilmesi amacıyla kullanılan ya da sağlıklı birer atıştırmalık tüketmek isteyenler için eşsiz bir alternatif olan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal freeze dry teknolojisinin tüketicilere sunmuş olduğu sağlıklı meyve opsiyonudur. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal özellikleri;

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Yüksek enerji, besin, mineral ve vitamin deposudur, bağışıklığı destekler.
 • Doğrudan tüketilebildiği gibi çeşitli yiyeceklere ilave edilerek de tüketilebilir.
 • Dilim formunda üretimi sağlanır ve özel bariyerli ambalajında tüketicilerine sunulur.
 • Gluten ve GDO içermez.

Freeze Dry Teknolojisi ile Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal Üretimi

Freeze dry teknolojisi ilk olarak astronotların gıda problemine çözümler sunmak amacıyla geliştirilen özel bir yöntemdir. Meyve ve sebzelerin ilk günkü tazeliklerinde kalmalarını sağlayan freeze dry teknolojisi ile Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal üretimi; mevsiminde hasat edilen doğal portakal meyveleri Pol’s üretim tesisine transfer edildikten sonra, ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonrasında freeze dry kabinlerinde kalite standartları çerçevesinde kurutulur. Freeze dry yöntemi ile kurutulan meyveler özel bariyerli ambalajlarına konularak tüketiciye sunulur.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Portakal Tüketimi

Freeze dry teknolojisi sayesinde dondurulan ve kurutulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal taze halindeki tüm kendine has niteliklerini içerisinde barındırdığından yüksek vitamin ve lif kaynağıdır. Günün her anı taze meyve ihtiyacının karşılanması bakımından Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakal yediden yetmişe her kesim için mükemmel bir alternatiftir. Hafif ve sağlıklı meyve cipsleri olarak doğrudan tüketilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş portakalı; müsli, pasta, yoğurt, smoothie, dondurma gibi çeşitli yiyeceklerinize ve içeceklerinize de ekleyebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ayıklanmış, yıkanmış, kesilmiş, dondurulmuş, kurutulmuş.

İçerik Özellikleri

Vegan, glutensiz, ilave şeker içermez, katkı maddesi içermez.

Ambalaj

Doypack Ambalaj

Saklama Koşulları

Ambalajı açılmadan oda sıcaklığında 2 yıl.