Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Gluten ve GDO içermez.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek (15 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek, freeze dry teknolojisi kullanılarak kontrollü tarım çerçevesinde yetiştirilen yeterli olgunluğa gelmiş çileklerden üretilen sağlıklı, besleyici, pratik ve hafif atıştırmalıktır. 15 gr. lık bariyerli özel paketlerde tüketiciye sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek üretiminde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Günün her anı her yaş kesimi tarafından doğrudan tüketilebildiği gibi tahıl gevreklerini, yoğurtları ve kokteylleri tatlandırma ve zenginleştirme amacıyla da kullanılabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek Özellikleri

Modern freeze dry teknolojisi ile üretilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek içerisinde yer alan meyveler yüksek oranda fiziksel doku ve kendine has nitelikleri bakımından korunmuş haldedir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek özellikleri;

 • Çileğin kendine has tadı, kokusu, rengi ve besin değerleri büyük oranda korunur.
 • Doğal meyvelerden üretilir.
 • Vegan beslenmeye uygundur.
 • Gluten, ilave ve rafine şeker içermez.
 • Antioksidan açısından zengindir ve doğal lif kaynağıdır.
 • Serin ve kuru yerde ambalajı açılmadan uzun süre saklanabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek Üretimi ve Freeze Dry Teknolojisi

Başlangıçta astronotlar için sağlıklı ve uzun süre dayanabilen gıdaların üretilebilmesi amacıyla NASA tarafından geliştirilen freeze dry teknolojisi ile günümüzde rutin yaşam içerisinde gönül rahatlığı ile tüketilebilecek sebze ve meyvelerin üretimi sağlanmaktadır. Freeze dry teknolojisi meyvelerin renklerinin, tatlarının, kokularının ve besin değerlerinin neredeyse tamamını koruma altına alır. Mevsiminde hasat edilen doğal çilek meyveleri Pol’s üretim tesisine transfer edildikten sonra, ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonrasında freeze dry kabinlerinde kalite standartları çerçevesinde kurutulur. Freeze dry yöntemi ile kurutulan meyveler özel bariyerli ambalajlarına konularak tüketiciye sunulur. Bu nefis Pol’s Freeze Fresh atıştırmalıkları geniş kullanım alanının yanı sıra uzun raf ömrü ile son derece cezbedicidir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Çilek Kullanımı

15 gramlık özel bariyerli ambalajlarında tüketicilerine sunulan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek doğrudan günün her anında her yaş kesimi tarafından tüketilebilir. Aynı zamanda muhteşem tadı, canlı rengi, kaliteli fiziksel formu ve yüksek besin değerleri ile Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek çeşitli tariflerinizi renklendirmek, zenginleştirmek ve tatlandırmak için kullanabileceğiniz pratik bir alternatiftir. Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş çilek pasta, dondurma, smoothie, müsli, yoğurt, süt, koktely ve daha pek çok ürüne eklenerek de tüketilebilir.

Ürün Özellikleri

Ayıklanmış, yıkanmış, dondurulmuş, kurutulmuş.

İçerik Özellikleri

Vegan, glutensiz, ilave şeker içermez, katkı maddesi içermez.

Ambalaj

Doypack Ambalaj

Saklama Koşulları

Ambalajı açılmadan oda sıcaklığında 2 yıl.