Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlen

 • İlave şeker içermez.
 • Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Antioksidan kaynağıdır.
 • Gluten ve GDO içermez.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlen (20 g)

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen, NASA tarafından astronot gıdası üretme amacıyla geliştirilen freeze dry teknolojisi ile üretilen tadı, kokusu, aroması, fiziksel dokusu ve besin değerleri büyük oranda korunmuş uzun süre dayanabilen sağlıklı meyve alternatifidir. Her yaş kesimi tarafından günün her anında rahatlıkla tüketilebilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen farklı yiyecek ve içecekleri zenginleştirmek amacıyla da kullanılabilir.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlen Özellikleri

Freeze dry teknolojisi ile doğal meyvelerden üretilen Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen atıştırmalık ezberlerini bozacak lezzeti ve besin değerleri tüketicilerine sunulur. Pol’s tarafından üretimi sağlanan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen özellikleri,

 • Gluten, ilave şeker veya türevlerini içermez.
 • Tatlandırıcı, koruyucu veya herhangi bir katkı maddesi içermez.
 • Yüksek vitamin ve lif kaynağıdır.
 • Antioksidan özelliğe sahiptir.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Bariyerli özel ambalajında serin ve kuru yerde uzun süre saklanabilir.
 • Bütün böğürtlen formunda üretimi sağlanır.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlen Üretimi ve Freeze Dry Teknolojisi

İlk olarak astronotların uzay yolculukları boyunca sağlıklı ve uzun süre dayanabilen gıda üretimini gerçekleştirebilmek amacıyla geliştirilen freeze dry teknolojisi Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen üretimin de kullanılmaktadır. Mevsiminde hasat edilen doğal böğürtlen meyveleri Pol’s üretim tesisine transfer edildikten sonra, ilk olarak IQF teknolojisi ile dondurulur sonrasında freeze dry kabinlerinde kalite standartları çerçevesinde kurutulur. Freeze dry yöntemi ile kurutulan meyveler özel bariyerli ambalajlarına konularak tüketiciye sunulur.

Pol’s Freeze Fresh Dondurularak Kurutulmuş Böğürtlen Nasıl Tüketilir?

Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen çocuk, genç veya ileri yaşta her kesim tarafından günün her anında rahatlıkla tüketilebilir. Ayrıca çeşitli pasta, kokteyl, müsli, tahıl gevrekleri veya farklı yiyecekleri zenginleştirilmek ve tatlandırmak amacıyla da kullanılan Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen son derece sağlıklı ve doğal alternatiftir. Vegan beslenmeye uygun yeni nesil atıştırmalık Pol’s Freeze Fresh dondurularak kurutulmuş böğürtlen sürdürülebilir sağlıklı gıda üretim ve tüketim bazında üretilmiş Pol’s Freeze Fresh meyve opsiyonudur.

Ürün Özellikleri

Ayıklanmış, yıkanmış, dondurulmuş, kurutulmuş.

İçerik Özellikleri

Vegan, glutensiz, ilave şeker içermez, katkı maddesi içermez.

Ambalaj

Doypack Ambalaj

Saklama Koşulları

Ambalajı açılmadan oda sıcaklığında 2 yıl.