Pol’s Freeze Dried Vişne

 • İlave şeker içermez.
 • Katkı, renklendirici ve koruyucu içermez.
 • Vegan tüketime uygundur.
 • Yüksek enerji kaynağıdır.
 • Glutensizdir.
 • GDO içermez.

Pol’s Freeze Dried Vişne Nedir?

Pol’s freeze dried vişne, liyofilizasyon işleminden geçirilerek nem değerlerinin minimuma indirilmesi ile üretilen direkt sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilebildiği gibi endüstriyel gıda üretiminde, HORECA (otel, restoran, kafe) ve catering işletmelerinde hammadde olarak kullanılan sağlıklı ve uzun ömürlü meyvedir.

Pol’s Dondurularak Kurutulmuş Endüstriyel Vişne ve Freeze Dried Meyvelere Neden İhtiyaç Duyulur?

Pol’s dondurularak kurutulmuş endüstriyel vişne ve freeze dried meyveler başta gıda endüstrisi olmak üzere yiyecek ve içecek hizmeti sunan pek çok işletmelere devamlılık sağlayan pratik bir çözümdür. Pol’s freeze dried vişne ve diğer tüm freeze dried meyveler geleneksel yöntemlere göre çok daha avantajlı ve pratiktir.

Uzun Süre Saklanabilir 

Freeze dry teknolojisi ile üretimi sağlanan Pol’s dondurularak kurutulmuş endüstriyel vişne özel ambalajlarında serin ve kuru ortamda uzun süre rahatlıkla saklanabilir.

İç ve dış dokusu maksimum düzeyde kalitelidir 

Dış dokusu maksimum seviyede korunan Pol’s freeze dried endüstriyel vişne içerik olarak da ilk hasat edildiği anki özellikleri büyük oranda korur.

Sağlıklı ve hafiftir 

Günümüzde değişen beslenme koşulları çerçevesinde daha çok sağlıklı ve hafif gıda arayışlarına çözüm olarak üretilen Pol’s freeze dried meyveler çeşitli gıda endüstrilerinde hammadde olarak da kullanılabilir. Herhangi bir katkı maddesi eklenmeden üretilen Pol’s dondurularak kurutulmuş vişne aynı zamanda oldukça düşük kalori değerlerine sahiptir, besin ve enerji değerleri yüksek seviyededir.

Farklı şekillerde üretilebilir 

Çeşitli endüstriyel gıda üretimi alanlarında, careting ve HORECA sektörlerinde sıklıkla tercih edilen Pol’s dondurularak kurutulmuş endüstriyel vişne ihtiyaca göre bütün, dilim, küp veya toz formlarında üretilir.

Pol’s Freeze Dried Vişne Üretimi ve Freeze Dried Teknolojisi

Pol’s freeze dried vişne üretimi Pol’s freeze dried üretim tesislerinde kontrollü ve doğal tarım çerçevesinde yetiştirilen meyvelerden sağlanır. Yeterli olgunluğa ulaşmış meyveler hasat zamanında toplanır ve uygun koşullarda Pol’s freeze dried meyve üretim tesislerine transfer edilir. Ön işlem basamaklarından geçirilerek direkt kullanıma hazır hale gelen ve dondurulan vişneler daha sonrasında liyofilizasyon ile kurutulmak üzere freeze dry kabinlerine alınır.

Pol’s Dondurularak Kurutulmuş Vişne Kullanım Alanları ve Sektörleri

Pol’s dondurularak kurutulmuş vişne kullanım alanları freeze dry güvencesi ile günümüzde önemli oranda artmıştır. HORECA ve catering sektöründe hammadde olarak kullanılan Pol’s dondurularak kurutulmuş vişne; dondurma, pasta, içecek, sütlü ürünler, müsli barları, çikolata ve bebek maması gibi çeşitli ürünlerin tatlandırılması ve zenginleştirilmesi amacıyla kullanılan pratik ve kaliteli bir çözümdür.

Pol’s Dondurularak Kurutulmuş Vişne Çeşitleri (Freeze Dried Vişne Çeşitleri)

Pol’s dondurularak kurutulmuş vişne çeşitleri genel olarak gıda endüstrilerinin ve yiyecek- içecek üzerine hizmet veren işletmelerin spesifikasyonları çerçevesinde farklılık gösterir. Sağlıklı ve hafif Pol’s dondurularak kurutulmuş vişne ihtiyaca göre

 • Bütün
 • Dilim
 • Küp
 • Granül formlarında üretilir.

Pol’s Freeze Dried Vişne Özellikleri

Gıdaların uzun süre muhafaza edilebilmesi amacıyla geliştirilen freeze dried teknolojisi günümüzde sıkça kullanılan bir tekniğe dönüşmüştür. Pol’s freeze dried vişne özellikleri;

 • GDO ve herhangi bir katkı maddesi içermez.
 • Yüksek vitamin ve mineral deposudur.
 • C vitamini ve potasyum açısından zengindir.
 • Vegan ürün grubu içerisinde yer alır.
 • Serin ve kuru ortamlarda rahatlıkla uzun süre muhafaza edilebilir.
 • Gluten içermez.
 • Fiziksel görüntüsü ve besin değerleri büyük oranda korunmuştur.
 • Doğal lif kaynağıdır ve antioksidanlar açısından zengindir.

Pol’s Üretim Tesisi

Pol’s Üretim Tesisi, yeni ve modern üretim teknolojileri geliştirerek sağlıklı gıda üretim ve tüketiminin yanı sıra endüstriyel gıda üretimi alanında da devamlılık sağlamaktadır. Direkt olarak da tüketilebilen Pol’s freeze dried vişne talepleri yıldan yıla artış göstermektedir. Bu çerçevede kullanıcı ve tüketici spesifikasyonları çerçevesinde ar-ge çalışmaları yapan Pol’s sağlıklı, kaliteli ve uzun ömürlü freeze dried meyveler üretimi alanında kendini sürekli güncellemektedir. İnovatif ruha sahip Pol’s dünya çapında hizmet veren bir marka haline gelmiştir.

Form Seçiniz

Bütün, Dilim, Küp

Ürün Özellikleri

Ayıklanmış, yıkanmış, kesilmiş, dondurulmuş, kurutulmuş, öğütülmüş.

İçerik Özellikleri

Vegan, glutensiz, ilave şeker içermez, katkı maddesi içermez.

Ambalaj

Belirlenen miktarlarda bariyerli alüminyum ambalaj

Saklama Koşulları

Ambalajı açılmadan oda sıcaklığında 2 yıl.

Kalibre / Kesim

BÜTÜN: Kalibresiz
DİLİM: 1/2
KÜP: 6×6 mm / 10×10 mm
GRANÜL: 0-5 mm / 0-7 mm / 1-5 mm / 1-7 mm / 2-10 mm